head
line decor
  
line decor

skodafun_banner

Cukrárna výrobna

Cukrárna výrobna

Kontakt:

Michal Holeček
777 124 944

email: klikni zde

úplný kontakt


 
 
Pracovní příležitost

Naše požadavky jsou jasné. Hledáme člověka, který má zahradu v malíku a práce na ní ho jednoduše baví. Budou činnosti, které jsou více či měně oblíbené a počasí se také vždy nevydaří jak by jsme si přáli, ale právě to dělá práci na zahradách tak zajímavou. Je jasné, že stroje nám pomáhají, ale i při práci s nimi jde pořád o toho, kdo je obsluhuje. Obsluha stojů je také o uvědomění si rizik spojeného s používáním, a pak jde především o bezpečnost všech. A pořád to bude z velké části o lidské síle. Proto zavítejte do naší "zelené posilovny".

"Zelená posilovna"

Je to dnes velice moderní a v hledáčku stále více a více firem vzhlíží zpět k přírodě a je to jen dobře, že se začíná uvažovat "zeleně", tedy ekologicky. Zelená posilovna je právě jeden z projektů naší spolenosti. Brigádník, zaměstnanec, dobrovolník (dále jen cvičící) nejen, že u nás má vstup do posilovny zdarma a to i včetně spotřeby tekutin během tréninku, ale exluzivně a to jen v naší "Zelené posilovně" bude během posilování dostávat finance a to dle obtížnosti cviků, jejich pravidelnosti, dle úrovně provedení a také v zavislosti na čase.

Zájemci, kteří se chtějí přihlásit a nezaleknou se nových a náročných úkolů, níže máte kontaktní email. Jistě budete vědět co napsat.

kontaktní email: michal.holecek@pracenazahrade.com

 
 

 

PRÁCE NA ZAHRADĚ
K usnadnění vašich cílů na zahradách a činostech na nich.

ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA
Každý zaměstnanec chce, aby ho práce bavila a byl s výsledkem spokojen nejen on sám, ale i jeho nadřízený. Každý šef chce, aby byl spokojený zákazník a toho může dosáhnout jen spokojený zaměstnanec.

Michal Holeček

PS: finance se srývají mezi řádky a ano jsou potřeba


 
© web design 2006-2011 Michal Holeček